سئو عنوان مطالب سایت


شاید مسئله ی نبودن مطلب ایندکس شده ی سایت شما در صفحات اولیه گوگل با کلمات کلیدی محبوب یکی از دغدغه های هر وبمستر و یا وبلاگ نویس باشد .

این که چقدر وبسایت ما برای موتور های جستجو بهینه شده باشد یک طرف و اینکه تولید محتوایی که در سایت داریم یک طرف دیگر قضیه است , پس این شما هستید که درصد زیادی از سئوی “ آن صفحه ای که برایش تولید محتوا داشته اید ” را به پیش میبرید . یکی از مسائل بسیار مهمی که شما هنگام تولید محتوا باید رعایت کنید انتخاب عنوان صحیح , مختصر , مفید و مرتبط با موضوع مطلب شماست , شاید چندین و چند بار مقالاتی در این باره خوانده اید اما به نتیجه دلخواه نرسیده و یا متوجه موضوع نشده اید  , اما در اینجا میخواهیم یک روش بسیار خوب برای این کار را به شما معرفی کنیم .

به تصویر زیر توجه کنید :

عنوان سئو مطالب سایت

 

در تصویرعبارت “install nodejs on kali” جست و جو شده است , همان گونه که میبینید در نشانی اول نام مطلب عینا با چیزی که جست و جو شده است آمده است , در موارد بعدی هم به مراتب به دلیل اضافه شدن کلمات بی مورد و اضافه , رتبه ها پایین تر آمده است , پس نتیجه میگریم که : عنوان مطلب را باید همگام با ذهنیتی که از کلمات مورد جست وجوی مخاطبان داریم بنویسیم یعنی عنوان ما باید به آن چه مردم جست و جو میکنند نزدیک باشد . شاید مخاطب این متن را به چند روش دیگر هم جست و جو کرد :

1 : install nodejs kali

2 : How to install Node.js in Kali Linux

3 : installing nodejs in Kali Linux

.....

در همه ی موارد بالا چند کلمه وجود دارند که در همه ی موارد تکرار شده اند که عبارت اند از : , nodejs, install, kali. پس همان گونه که میبینید اگر ما عنوان خود را عاری از هر گونه کلمه اضافه مثل : از , با , نام و … بگذاریم نتیجه ی بهتری خواهیم گرفت یعنی :install nodejs on kali

پس گوگل بر اساس عناوینی که :

1 : کلمه کلیدی در آنها به کار رفته باشد

2 : عبارتی مشهور باشد یعنی بیشتر مخاطبان آن را جست و جو کنند

3 : عاری از حروف اضافه باشد 

4 : مختصر و گیرا باشد

رتبه ها را تعیین میکند .

 

پس سعی کنید این موارد را در وبسایت خود رعایت کنید . موفق باشید اختصاصی زُلَند.

این نوشته اختصاصی وب سایت زولند بوده و هرگونه کپی برداری ممنوع بوده و پیگری میگردد.
کیوان غلامی

50 امتیاز 15 نوشته

این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید...

برای ارسال دیدگاه خود لطفا وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.